fbpx

ASSEMBLY 2020 – AIKATAULU

Päivitämme kalenteria jatkuvasti - Pidätämme oikeudet muutoksiin

KESKIVIIKKO

18:00 - Tila esittely / Hahmot GC takana
18:15 - Tila esittely / Hahmot GC takana
18:30 - Tila esittely / Hahmot GC takana
18:45 - Tila esittely / Hahmot GC takana
20:00 - Ajosimulaattori esittely Kilpailutus 
20:30 - Ajosimulaattori ajattaminen Kilpailutus 
20:45 - Ajosimulaattori ajattaminen Kilpailutus 
21:00 - Ajosimulaattori ajattaminen Kilpailutus 

TORSTAI

11:00 - Game Caven Aamupala / ohjelma läpikäynti
14:00 - Game Cave Podcast Jussi Heikelä & Arto Koskelo 
14:15 - Game Cave Podcast Jussi Heikelä & Arto Koskelo 
14:30 - Game Cave Podcast Jussi Heikelä & Arto Koskelo 
14:45 - Game Cave Podcast Jussi Heikelä & Arto Koskelo 
12:00 - Bot Challenge - Waltsu
12:15 - Bot Challenge - Waltsu
12:30 - VOITA AUTO VIIKONLOPUKSI LANSEERAUS!
12:45 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
13:00 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
13:15 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
13:30 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
13:45 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
14:00 - Game Cave Podcast
14:15 - Game Cave Podcast
14:30 - Game Cave Podcast
14:45 - Game Cave Podcast
15:00 - Game Cave Podcast
15:15 - Game Cave Podcast
15:30 - Game Cave Podcast
15:45 - Game Cave Podcast
16:00 - Pubg Mobile
16:15 - Pubg Mobile
16:30 - Pubg Mobile
16:45 - Pubg Mobile
17:00 - Pubg Mobile
17:15 - Pubg Mobile
17:30 - Pubg Mobile
17:45 - Pubg Mobile
18:00 - Pubg Mobile
23:45 - Game Cave biisin julkaisu!

PERJANTAI

00:00 - Game Cave Biisin julkaisu! / Jälki pelit
00:15 - Hitti tuottajan musiikki korneri (Katsojien kanssa tehdään biisi) / Matias Keskiruokanen
00:30 - Hitti tuottajan musiikki korneri (Katsojien kanssa tehdään biisi) / Matias Keskiruokanen
00:45 - Hitti tuottajan musiikki korneri (Katsojien kanssa tehdään biisi) / Matias Keskiruokanen
01:00 - Hitti tuottajan musiikki korneri (Katsojien kanssa tehdään biisi) / Matias Keskiruokanen
01:30 - Hitti tuottajan musiikki korneri (Katsojien kanssa tehdään biisi) / Matias Keskiruokanen
10:00 - Game Caven Aamupala / ohjelma läpikäynti
12:00 - TEAM FROSTY
12:15 - TEAM FROSTY
12:30 - TEAM FROSTY
12:45 - TEAM FROSTY
13:00 - TEAM FROSTY
13:15 - TEAM FROSTY
13:30 - TEAM FROSTY
13:45 - TEAM FROSTY
14:00 - TEAM FROSTY
14:15 - TEAM FROSTY
14:30 - TEAM FROSTY
14:45 - TEAM FROSTY
15:00 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
15:15 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
15:30 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
15:45 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
16:00 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
16:15 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
16:30 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
16:45 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
17:00 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
17:15 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
17:30 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
17:45 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
18:00 - PUBG MOBILE
18:15 - PUBG MOBILE
18:30 - PUBG MOBILE
18:45 - PUBG MOBILE
19:00 - PUBG MOBILE
19:15 - PUBG MOBILE
19:30 - PUBG MOBILE
19:45 - PUBG MOBILE
20:00 - PUBG MOBILE
20:15 - Yleinen kamera kuva / Castin aloitus
20:30 - Yleinen kamera kuva / Castin aloitus
20:45 - Jengi Viihtyy Live Podcast 1,5h
21:00 - Jengi Viihtyy Live Podcast
21:15 - Jengi Viihtyy Live Podcast
21:30 - Jengi Viihtyy Live Podcast
21:45 - Jengi Viihtyy Live Podcast
22:00 - Jengi Viihtyy Live Podcast / PÄIVÄN VOITTAJA
22:15 - Yleinen kamera kuva
22:30 - Yleinen kamera kuva

Lauantai

10:00 - Game Caven Aamupala / ohjelma läpikäynti

14:00 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
14:15 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
14:30 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
14:45 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
15:00 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
15:15 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
15:30 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
15:45 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
16:00 - Tuukka Ritokoski NHL / Pakkojen avaus
16:15 - Tuukka Ritokoski NHL / Pakkojen avaus
16:30 - Tuukka Ritokoski NHL / Pakkojen avaus
16:45 - Tuukka Ritokoski NHL
17:00 - Tuukka Ritokoski NHL
17:15 - Tuukka Ritokoski NHL / Warzone / Fall Guys
17:30 - Tuukka Ritokoski NHL / Warzone / Fall Guys
20:00 - SIIPIHAASTE w/POMMIJUUSO
20:15 - SIIPIHAASTE w/POMMIJUUSO
20:30 - PUBG Mobile Skabat
20:45 - PUBG Mobile Skabat
21:00 - PUBG Mobile Skabat
21:15 - PUBG Mobile Skabat
21:30 - PUBG Mobile Skabat
21:45 - PUBG Mobile Skabat
22:00 - PUBG Mobile Skabat
22:15 - PUBG Mobile Skabat
22:30 - PUBG Mobile Skabat
22:45 - PUBG Mobile Skabat
23:00 - PUBG Mobile Skabat

SUNNUNTAI

10:00 - Game Caven Aamupala / ohjelma läpikäynti
17:45 - Loppu kiitokset
18:00 - Loppu kiitokset

VALIKKO

Sharing is caring

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

TURVALLISUUS - KORONAN AIKANA

Game Cavella pelaat aina turvallisesti. Jokainen pelipiste desinfioidaan jokaisen pelaajan jälkeen. Desinfioimme myös yleiset tilat päivittäin. Desinfiointiainetta löytyy vessoista, kassalta sekä pöydiltä. Pysytään yhdessä terveinä.
OLEMME LIVENÄ
Offline

OSALLISTU ja voita UUSI SKODA OCTAVIA

VIIKONLOPUKSI KÄYTTÖÖSI. Lisäksi arvomme 10 pesulalahjakorttia
Lue: KILPAILU INFO

Congratulations!

Well Done,
You Did It!

Kiitos osallistumisesta ja onnea arvontaan <3