fbpx

ASSEMBLY 2020 – AIKATAULU

Päivitämme kalenteria jatkuvasti - Pidätämme oikeudet muutoksiin

KESKIVIIKKO

18:00 - Tila esittely / Hahmot GC takana
18:15 - Tila esittely / Hahmot GC takana
18:30 - Tila esittely / Hahmot GC takana
18:45 - Tila esittely / Hahmot GC takana
20:00 - Ajosimulaattori esittely Kilpailutus 
20:30 - Ajosimulaattori ajattaminen Kilpailutus 
20:45 - Ajosimulaattori ajattaminen Kilpailutus 
21:00 - Ajosimulaattori ajattaminen Kilpailutus 

TORSTAI

11:00 - Game Caven Aamupala / ohjelma läpikäynti
14:00 - Game Cave Podcast Jussi Heikelä & Arto Koskelo 
14:15 - Game Cave Podcast Jussi Heikelä & Arto Koskelo 
14:30 - Game Cave Podcast Jussi Heikelä & Arto Koskelo 
14:45 - Game Cave Podcast Jussi Heikelä & Arto Koskelo 
12:00 - Bot Challenge - Waltsu
12:15 - Bot Challenge - Waltsu
12:30 - VOITA AUTO VIIKONLOPUKSI LANSEERAUS!
12:45 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
13:00 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
13:15 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
13:30 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
13:45 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
14:00 - Game Cave Podcast
14:15 - Game Cave Podcast
14:30 - Game Cave Podcast
14:45 - Game Cave Podcast
15:00 - Game Cave Podcast
15:15 - Game Cave Podcast
15:30 - Game Cave Podcast
15:45 - Game Cave Podcast
16:00 - Pubg Mobile
16:15 - Pubg Mobile
16:30 - Pubg Mobile
16:45 - Pubg Mobile
17:00 - Pubg Mobile
17:15 - Pubg Mobile
17:30 - Pubg Mobile
17:45 - Pubg Mobile
18:00 - Pubg Mobile
23:45 - Game Cave biisin julkaisu!

PERJANTAI

00:00 - Game Cave Biisin julkaisu! / Jälki pelit
00:15 - Hitti tuottajan musiikki korneri (Katsojien kanssa tehdään biisi) / Matias Keskiruokanen
00:30 - Hitti tuottajan musiikki korneri (Katsojien kanssa tehdään biisi) / Matias Keskiruokanen
00:45 - Hitti tuottajan musiikki korneri (Katsojien kanssa tehdään biisi) / Matias Keskiruokanen
01:00 - Hitti tuottajan musiikki korneri (Katsojien kanssa tehdään biisi) / Matias Keskiruokanen
01:30 - Hitti tuottajan musiikki korneri (Katsojien kanssa tehdään biisi) / Matias Keskiruokanen
10:00 - Game Caven Aamupala / ohjelma läpikäynti
12:00 - TEAM FROSTY
12:15 - TEAM FROSTY
12:30 - TEAM FROSTY
12:45 - TEAM FROSTY
13:00 - TEAM FROSTY
13:15 - TEAM FROSTY
13:30 - TEAM FROSTY
13:45 - TEAM FROSTY
14:00 - TEAM FROSTY
14:15 - TEAM FROSTY
14:30 - TEAM FROSTY
14:45 - TEAM FROSTY
15:00 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
15:15 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
15:30 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
15:45 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
16:00 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
16:15 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
16:30 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
16:45 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
17:00 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
17:15 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
17:30 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
17:45 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
18:00 - PUBG MOBILE
18:15 - PUBG MOBILE
18:30 - PUBG MOBILE
18:45 - PUBG MOBILE
19:00 - PUBG MOBILE
19:15 - PUBG MOBILE
19:30 - PUBG MOBILE
19:45 - PUBG MOBILE
20:00 - PUBG MOBILE
20:15 - Yleinen kamera kuva / Castin aloitus
20:30 - Yleinen kamera kuva / Castin aloitus
20:45 - Jengi Viihtyy Live Podcast 1,5h
21:00 - Jengi Viihtyy Live Podcast
21:15 - Jengi Viihtyy Live Podcast
21:30 - Jengi Viihtyy Live Podcast
21:45 - Jengi Viihtyy Live Podcast
22:00 - Jengi Viihtyy Live Podcast / PÄIVÄN VOITTAJA
22:15 - Yleinen kamera kuva
22:30 - Yleinen kamera kuva

Lauantai

10:00 - Game Caven Aamupala / ohjelma läpikäynti

14:00 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
14:15 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
14:30 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
14:45 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
15:00 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
15:15 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
15:30 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
15:45 - Game Cave ASSEMBLY Mobiili
16:00 - Tuukka Ritokoski NHL / Pakkojen avaus
16:15 - Tuukka Ritokoski NHL / Pakkojen avaus
16:30 - Tuukka Ritokoski NHL / Pakkojen avaus
16:45 - Tuukka Ritokoski NHL
17:00 - Tuukka Ritokoski NHL
17:15 - Tuukka Ritokoski NHL / Warzone / Fall Guys
17:30 - Tuukka Ritokoski NHL / Warzone / Fall Guys
20:00 - SIIPIHAASTE w/POMMIJUUSO
20:15 - SIIPIHAASTE w/POMMIJUUSO
20:30 - PUBG Mobile Skabat
20:45 - PUBG Mobile Skabat
21:00 - PUBG Mobile Skabat
21:15 - PUBG Mobile Skabat
21:30 - PUBG Mobile Skabat
21:45 - PUBG Mobile Skabat
22:00 - PUBG Mobile Skabat
22:15 - PUBG Mobile Skabat
22:30 - PUBG Mobile Skabat
22:45 - PUBG Mobile Skabat
23:00 - PUBG Mobile Skabat

SUNNUNTAI

10:00 - Game Caven Aamupala / ohjelma läpikäynti
17:45 - Loppu kiitokset
18:00 - Loppu kiitokset

VALIKKO

Sharing is caring

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

TURVALLISUUS - KORONAN AIKANA

Game Cavella pelaat aina turvallisesti. Jokainen pelipiste desinfioidaan jokaisen pelaajan jälkeen. Desinfioimme myös yleiset tilat päivittäin. Desinfiointiainetta löytyy vessoista, kassalta sekä pöydiltä. Pysytään yhdessä terveinä.
OLEMME LIVENÄ
Offline